Zwroty

 

Bardzo prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza reklamacyjnego wraz z zakupionym towarem oraz na adres e-mail: bucikiadamki@gmail.com.

Formularz został wysłany do Państwa po zakupie towaru lub można wejść na stronę: Formularz reklamacyjny. Przyspieszy to reklamację i zwrot pieniędzy.


1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, z towaru zakupionego przez internet można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
2. Jeżeli zakupiony rozmiar jest niewłaściwy, można go zwrócić w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
3. Zwrotom podlegają jedynie te towary, które:
- nie posiadają śladów użytkowania,
- nie zostały w żaden sposób zniszczone,
- są czyste,
- są kompletne,
- posiadają dowód zakupu (fakturę VAT lub paragon),
- posiadają oryginalne opakowanie.
4. W przeciwnym wypadku Sklep zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu.
5. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (fakturę VAT lub paragon), numer rachunku bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot wartości towaru.
6. Zwracany towar należy odesłać na adres:

Firma AR
ul. Orkana 70 a
34-730 Mszana Dolna

7. Sklep gwarantuje bezproblemowy zwrot wartości zakupionego towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.
8. UWAGA! Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem. Koszty związane z wysyłką zwracanego towaru pokrywa Klient.
9. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów, będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.