O nas

Firma AR znana jako producent obuwia dziecięcego profilaktycznego Adamki oraz wyrobów ze skór owczych. Na rynku działamy prężnie od 2004 roku. Zdobywane przez lata doświadczenie i ciężka praca sprawiły, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Starannie wybieramy wszystkie materiały, z których szyte są nasze produkty.

 

 

Adamki – co to takiego?

 

To nic innego jak obuwie profilaktyczne. Przeznaczone jest ono dla dzieci od pierwszego roku życia. Buciki profilaktyczne są idealne do stawiania pierwszych kroczków. Buty wykonane są z wysokogatunkowych skór naturalnych welurowych, praktycznych w użytkowaniu. Nasze buty profilaktyczne posiadają lekką, elastyczną, antypoślizgową podeszwę, termokauczukową lub styrogumową, z obcasem Thomasa, miękką profilowana wkładkę, wysoką cholewkę usztywniającą staw skokowy, szeroki, lekko usztywniony nosek, dający swobodę paluszkom.

 

Buciki ortopedyczne, przy użyciu odpowiedniej wkładki, zalecane są do stosowania u dzieci w celu zapobiegania powstawaniu wad czynnościowych kończyn dolnych i zniekształceń wzrostowych.

Nasze kapcie profilaktyczne stosowane są wspomagająco w leczeniu i rehabilitacji takich wad jak:

- płaskostopie podłużne

- płaskostopie poprzeczne

- paluch koślawy

- szponiaste ustawienie palców

- koślawość kolan

- koślawość stóp

- szpotowatość stóp

- stopy płasko-koślawe

 

 

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy uruchomić sprzedaż internetową. Znajdziesz tu wszystkie nasze produkty: kolekcje podstawowe jak i nowości. Wraz z naszym działem handlowym jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i udzielimy pomocy technicznej.

 

 

 

 

Życzymy miłych zakupów

Wasze Adamki